Dem İstanbul Hotel
Dem İstanbul Hotel

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Otelleri

İstanbul İkitelli Sanayi Metro İstasyonu ile ünlü bir yerdir. Metroya yakın olması sebebiyle bu bölgede birçok otel bulunur. İkitelli Sanayi Metro İstasyonu yakınlarında lüks otellerde uygun fiyata konaklayabilirsiniz.
İstanbul ikitelli otel fiyatları hakkında net bilgiyi kalacağınız dönemin koşullarına göre belirlenir. Bu yüzden net bir rakam vermek çok zordur. İkitelli organize sanayi bölgesi otelleri içinde yer alan Demistanbul Hotel 52 oda ile hizmet vermektedir.

İstanbul İkitelli Otel Fiyatları

Demistanbul hotelin 16 odası 3 kişiliktir. Bu odalar aile odası olarak da kullanılır. 14 oda tek kişilik olup 22 oda da çift kişiliktir. Demistanbul Hotel fiyatları çevresinde yer alan diğer hotel fiyatlarına göre daha uygundur. Tek kişilik bir oda için günlük 180 lira, 2 kişilik bir oda için 210 lira, üç kişilik bir oda için 250 lira oda ücreti vardır.

Dem İstanbul Hotel’ de Oda Fiyatlarımız şu şekildedir.

 • Tek kişilik oda geceliği 200 TL,
 • İki kişilik oda (Twin) geceliği 250 TL,
 • Çift kişilik oda geceliği 250 TL,
 • Üç kişilik oda geceliği 300TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Demistanbul müşterilerine kapılarını saat 14.00 da açar. Çıkış saati olarak da 12.00 baz alır. Bu süre içinde hotelimizde konaklayabilir, otelin tüm imkânlarından faydalanabilirsiniz. Bir konaklama merkezinden beklenilen tüm kriterleri Demistanbul hotelde yaşayabilirsiniz. Hotelimizde kalmak için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle yaz döneminde hotelimizin doluluk oranı % 100 lere ulaşmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sizleri ağırlayabilmek için mutlaka kalmadan birkaç gün önce bizi arayıp rezervasyon yaptırın.

İstanbul İkitelli otel fiyatları içinde en uygun fiyata hizmet veren hotel Demistanbul Hoteldir. Otel birçok hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Otelde ortak alan olarak teras, mescit, tv odası, dinlenme salonu, özel sigara odası ve bahçesi var. Hotel birçok aktivite ile misafirlerine eğlence dolu anlar yaşatır. Otelde satranç ve tavla oynayabilir, tekne turuna katılabilir, Türk gecesine katılabilir, okey turnuvasında kendinizi gösterebilirsiniz.

Demistanbul hotel bebekleriniz için bebek sandalyesi, mama için su ısıtıcı, terlik ve mini tabure ile hizmet vermektedir. Rahat bir gün geçirmeniz için bütün ayrıntılar önceden düşünülmüştür.

Hotel çevre dostu olup hotelde alkollü içecek yer almaz. Engelli bireyleri de düşünülerek tasarlanan otelde engelliler çok rahat hareket etmektedir. Şehir merkezine yakın olması, yılın belli zamanlarında indirim ve kampanyalarla gündeme oturan Demistanbul hotel ailecek kalabileceğiniz rahat edebileceğiniz bir oteldir.

Uygun fiyata ailecek kalabileceğiniz kaliteli konaklama merkezlerinden birisidir. İstanbul ikitelli semtinde hotel konusunda pişmanlık yaşamak istemiyorsanız Dem İstanbul Hotel tercih edebilirsiniz.

İkitelli Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

İkitelli Otelleri İçin En Uygun Fiyatlı Oteller Hangileri?

İnsanlar yaşamlarında pek çok durumda farklı yerlerde konaklama gereksinimine ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için insanların oldukça iyi olanaklardan yararlanması mümkündür. Çünkü pansiyon, motel gibi konaklama alanlarının yanı sıra daha gelişmiş bir niteliğe sahip olan otel hizmetleri, konaklama konusunda insanlara bekleneni sunmaktadır. Fakat bu otel konusunda yeterince uygun fiyatların olması da önemlidir. İkitelli otelleri arasında demistanbulhotel.com oteli, fiyat konusunda en iyi olanaklara sahiptir.

İkitelli Otelleri İçin En Ucuz Fiyat Nedir?

Otel konaklamalarında fiyatların ucuz olması, her insanı memnun edecek bir durumdur. İkitelli otelleri arasında demistanbulhotel.com otelini tercih ettiğinizde bu konuda en ucuz fiyat olanaklarından faydalanabilirsiniz.

İkitelli Otelleri Arasından En İyi Seçeneği Nasıl Bulabilirim?

Rahatlık ve konfor, bir otelin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerdir. Bunun yanı sıra kalitesi ve uygun fiyat olanakları da bu seçimde rol oynayan önemli etkenlerdir. Konaklamaya karar verildiğinin de yeterince rahatlık için en iyi seçeneği bulmak gerekir. İkitelli otelleri arasında demistanbulhotel.com oteli, hizmet kalitesi yüksek olan harika bir seçenektir.

İkitelli Otelleri İçin Her Şey Dâhil Konaklama Hizmeti Veren Oteller Hangileri?

İnsanların genel olarak bir otelde konaklama hizmeti aldıklarında, gereksinimlerini karşılayacak olanakların en iyi şartlarda bulunmasını isterler. Bunlar arasında her şey dâhil hizmetlerin bulunduğu oteller, en çok memnun kalınan hizmet alanları olmaktadır. Çünkü böyle olduğunda tüm gün boyunca müşteriler, sabah, öğle ve akşam vakitlerinde yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İkitelli otelleri için her şey dâhil konaklama hizmetini, demiristanbulhotel.com oteli, en iyi şartlarda sunmaktadır.

İkitelli Otelleri Civarında Gezilecek Yerler Hangileri?

İkitelli otelleri bölgesine yakın noktalarda gezilebilecek birbirinden harika yerler vardır. Topkapı sarayı, Dolmabahçe sarayı, Galata Kulesi ve Sultanahmet gibi pek çok harika yer bulunmaktadır. Rahat bir konaklama için demiristanbulhotel.com otelini tercih ettikten sonra, kolaylıkla çevredeki alanları da gezmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

İkitelli İçin En İdeal Ulaşım Şekli Nedir?

İkitelli otellerine ulaşım için, birçok rahat ulaşım yöntemi bulunmaktadır. Bu bölgede en kaliteli hizmeti veren demiristanbulhotel.com otelinin de bulunduğu alana ulaşmak için otobüsün yanı sıra, tramvay imkânından da faydalanabilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla konaklama alanına hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

İkitelli İçin Ev Konforunda Bir Otel Bulabilir miyim?

Konaklama konusunda her bakımdan rahat etmek çok önemlidir. Bunu sağlayacak etmenler arasında otelin yüksek donanımı, kalitesi ve hizmeti gibi unsurlar yer alır. İkitelli otelleri arasında demistanbulhotel.com oteli, bu konuda müşterilerin beklentilerine uygun en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 

İstoç Bölgesi İçin aşağıdaki linkten ilgili bilgileri edinebilirsiniz.

https://demistanbulhotel.com/istanbul-istoc-yakinindaki-uygun-otel-fiyatlari/

Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

LÜKS VE KONFORLU ODALARIMIZ

 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
200.00₺ per / night
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel Restaurant
250.00₺ per / night
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel
300.00₺ per / night

Ulaşım

DEM ISTANBUL HOTEL

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın, İstanbul Güneşli’de yer alan Dem Istanbul Airport Hotel, CNR Fuar Merkezi, İstoç, Tekstilkent – Giyimkent ve bir çok ticaret merkezine sadece 10 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ayrıca ekonomik bir konaklama isteyen misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimiz yeni açılan Yeni İstanbul Havaalanına sadece 25 dakika mesafededir.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

All Rights Reserved by Alaturka Medya

Merhabalar
Dem İstanbul Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by