Dem İstanbul Hotel
Dem İstanbul Hotel

 

Kurumsal Grup Konaklama Otelleri

Firmamız Dem İstanbul Hotel kurumsal grup konaklama otelleri arasında uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Hotelimiz konum olarak İstanbul Avrupa yakasının merkez noktasında Güneşle semtinde bulunuyor. Hotelimiz İstanbul Yeni Havalimanına yaklaşık olarak 25 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

CNR Fuar merkezine ve Tüyap’a 10 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Birçok alışveriş merkezine ve Tekstilkente 15 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyoruz. Hotelimiz grup olarak gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayan ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen bir hoteldir.

Hotelimizin hizmetlerinden sizlere kısaca bahsetmek istiyoruz;

 • Konforlu tek kişilik ve çift kişilik yatakları bulunuyor.
 • Oda içerisinde wifi internetimiz bulunuyor.
 • LCD ekran odalarda mevcuttur.
 • Hotelimizin otoparkından müşterilerimiz ücretsiz olarak istifade edebilirler.
 • Odalarımızın kliması ve güzel manzarası bulunuyor.
 • Odalarımızda çalışma masası bulunuyor.
 • Çay ve kahve yapmak için çay kahve makineleri bulunuyor.
 • Resepsiyon 24 saat hizmetinizdedir.
 • Güler yüzlü personellerimiz emrinizdedir.

Dem İstanbul hotelimizi en çok grup olarak tatile gelen kişiler tercih ediyorlar. Çok sayıda yabancı ve yerli grup turistler hotelimizde kalıyorlar ve hizmetlerimizden faydalanıyorlar. Onlara en iyi şekilde hizmet etmek için hotel olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Hotelimizin misyonundan sizlere bahsetmek istiyoruz.

Hotelimizin misyonu; güler yüzlü personel kadromuzla hotelimizi tercih eden misafirlerimize kaliteli hizmet vermektir. Hotelimize grup halinde gelen müşterilerimize tatil yaptıkları zaman diliminde kendi evlerindeymiş gibi samimi bir konaklama hizmetini sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini hotelimiz son derece önemseyen bir firmadır.

Hotelimizin sloganı müşterilerimize hitaben konforunuz bizler için son derece önemli ismiyle en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Sizde grup halinde tatile çıkmak istiyorsanız hotelimizi tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Grup Konaklama

Hotelimizi kurumsal bir firma olarak hizmetlerine bütün hızıyla ve kalitesiyle devam ediyoruz. Hotelimiz Dem İstanbul’da genellikle grup olarak tatile çıkanlar konaklamak için tercih ediyorlar. Bizleri tercih etmelerindeki neden ise grup olarak gelen müşterilerimize kalite hizmet vermemizdir. Hotelimiz Dem İstanbul’da kalmak isteyen kurumsal grup konaklama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz daha önce hotelimizde grup olarak kalmış kişilerden referans alıyorlar.

Daha önce hotelimizde grup olarak kalmış müşterilerimiz hakkımızda yeni kalmak isteyenler olumlu şeyler söylüyorlar. Hakkımızda müşterilerimizin olumlu şeyler söylemesi bizleri oldukça fazla memnun ediyor. Müşterilerimizin bizden memnun olmaları işimizi iyi ve kaliteli yapmanın gururun bizlere veriyor.

Bundan sonraki hizmetlerimizi daha iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Hotelimizin vizyonu; grup halinde hotelimize konaklamak için gelen yerli ve yabancı misafirlerimize ilk olarak konaklaması gereken kalitede bir yer olduklarını hissettirmektir.

Bu hissettirmeyi kendilerine vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde veriyor olmamızdır. Uzun yıllardan beri hotelimiz birçok grup olarak gelen misafirlere konaklamak için ev sahipliği yapmıştır. Hala grup olarak kalmak isteyen müşterilerimiz ilk olarak bizleri tercih etmektedirler. Bizleri tercih etmeleri de bizleri son derece memnun ediyor.

Grup olarak gelen müşterilerimize bundan sonraki zaman dilimlerinde de hotelimiz en iyi şekilde hizmeti vermeye devam edecektir. 10 yılın vermiş olduğu tecrübe ile gelen müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri ihtiyaç duyduğu doğrultu da vererek profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hotelimizin zengin mutfağı ve işinin son derece ehli olan aşçılarımızın yapmış olduğu lezzetli yemeklerle misafirlerimizin damaklarını çatlatmaya devam ediyoruz.

Özellikle daha önceden hotelimize grup olarak konaklamaya gelen misafirlerimiz hotelimizin yemeklerinden oldukça memnun kalıyorlar. Lezzetli ve titiz hijyen koşullarında yapılmış olan yemeklerimiz ile misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Hotelimiz hijyene son derece önem veren bir hoteldir.

Grup Otel Fiyatları

Hotelimiz Dem İstanbul grup olarak konaklama hizmeti veren hoteller içerisinde en çok tercih edilen hotellerin başında geliyor. Çok sayıda Arap ülkesinden gelen müşterilerimiz bulunuyor. Müşterilerimiz eğer bizden talep ederlerse istedikleri yemekleri aşçılarımız kendilerine yapıyor. Dünya mutfağını iyi bilen kaliteli aşçılarımız bulunuyor.

Grup olarak hotelimizde kalmak isteyen müşterilerimiz konaklama yapmadan önce doğal olarak bazı hotellerin hizmetlerine ve bu doğrultuda fiyatlarına bakıyorlar. Biz grup olarak konaklamak isteyen kişilere uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet vermeyi ön planda tutuyoruz.

Hotelimiz Dem İstanbul grup otelleri arasında oldukça fazla tercih edilen hotellerin başında geliyor. Eğer sizde yerli bir turist olarak hotelimizin bulunduğu konuma geleceksiniz ve kalmak istediğiniz bir hotel arıyorsanız hotelimiz tam sizin istediğiniz özelliklere sahip bir hoteldir. Sizlere kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla vermeye çalışan hoteller arasında geliyoruz. Ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet vermemiz kalitesiz bir hotel olduğumuz anlamına gelmiyor. Çünkü hotel Dem İstanbul olarak biz her zaman müşterilerimizin keselerini düşünen bir firmayız.

Kaliteyi fiyatlarımıza yansıtmayarak misafirlerimizi maddi anlamda sıkboğaz etmiyoruz. Kendilerine iyi bir konaklama hizmetini ekonomik olarak vermek istiyoruz. Bu yüzden grup oteller arasında fiyatlarımızın uygun olması ve kalitemizden dolayı sık tercih edilen hoteller arasında geliyoruz.

Sizde çok pahalı bir tatil yapmak istemiyorsanız ve kaliteli bir tatili uygun fiyatlarla yapmak istiyorsanız grup otel fiyatları arasından bizleri tercih edebilirsiniz. Hotelimiz Dem İstanbul hijyene son derece önem veren bir firmadır. Sizleri hem hijyenik, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hotelimizde ağırlamaktan son derece memnun oluyoruz. Sizde grup olarak tatile çıkmak istiyorsanız ve konaklamak için hotel arıyorsanız tam doğru adrestesiniz.

Grup Konaklama Otelleri ve Fiyatları

İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarında birçok hotel bulunuyor. Bu hoteller bizim gibi grup olarak konaklamaya gelen misafirlere hizmet veriyorlar. Fakat bütün hotellerin fiyatları maalesef aynı olmuyor. Bizim hotelimiz grup konaklama otelleri ve fiyatları ile ilgili araştırma yapan ve kalmak için hotel arayan müşterilerimize farklı hizmetler sunuyoruz. Fiyatlarımız kaliteli hizmetimize göre son derece makuldür.

Grup olarak hotelimize misafir olmak isteyen müşterilerimize fiyatlarda indirimler yapıyoruz. Hotelimize kalabalık ve grup halinde gelen müşterilerimize firmamız sunmuş olduğu ödeme seçenekleri ile de hizmet veriyor. Müşterilerimize birçok farklı şekillerde ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu ödeme seçeneklerini sizlere yazmak istiyoruz;

 • Kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Nakit olarak ödeme yapmanız mümkün oluyor.
 • Banka havalesini kullanarak firmamıza ödeme yapma imkanınız bulunuyor.

Yazmış olduğumuz ödeme seçenekleri ile grup olarak hotelimizde kalan müşterilerimize farklı hizmetlerimiz devam ediyor. Hotelimizde grup olarak kalan ve ödemelerini nakit olarak yapmak isteyen müşterilerimize oldukça iyi indirimler yaparak jest yapıyoruz. Müşterilerimiz yabancı bile olsa Dolar ve Euro kurlarını sabit tutarak ödemelerini bu kur üzerinden yapma fırsatı sunuyoruz.

Çünkü dövizin artma durumunda müşterilerimizin ödeyeceği fiyatta artacağı için döviz kurunu sabit tutuyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin keselerinin sarsılmasını istemiyoruz. Hotelimiz grup konaklama otelleri içerisinde yerli turistlere de fiyat konusunda indirimler yapmaya devam ediyor. Yabancı olan müşterilerimize döviz kurunu nasıl sabit tutuyorsak aynı uygulamayı yerli turist olarak gelen misafirlerimize de yapıyoruz. Onlarında bu fırsattan yararlanmalarını istiyoruz. Yerli turistlerinde mağduriyet yaşamalarını istemiyoruz.

Yabancı misafirlerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti aynı şekilde yerli müşterilerimize de veriyoruz. Grup konaklama otelleri arasında her zaman siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaya devam edeceğiz.

İstanbul Yeni Havalimanı Bölgesi İçin aşağıdaki linkten ilgili bilgileri edinebilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanına Yakın Otelleri | 3. Havalimanı Otel Fiyatları

Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

LÜKS VE KONFORLU ODALARIMIZ

 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
$200.00 per / night
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel Restaurant
$250.00 per / night
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel Odalarımız
 • Dem İstanbul Hotel
 • Dem İstanbul Hotel
$300.00 per / night

Ulaşım

Grand Istanbul Airport Hotel

İstanbul Bağcılar/Güneşli' de bulunan otelimiz, İstoç, Tekstilkent, İkitelli, Bağcılar, Kirazlı Metro konumlarına oldukça yakın ve bölgede yer alan birçok alışveriş merkezine yürüme mesafesındedir. Tüyap, CNR Expo Fuar Merkezi gibi bir çok ticaret merkezine sadece 10 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ve ayrıca lüks, ekonomik, güvenilir bir konaklama isteyen misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

  All Rights Reserved by Alaturka Medya

  Open chat
  1
  Merhabalar
  Dem İstanbul Hotel'e Hoşgeldiniz.
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?