Yılların Deneyimi Dem Istanbul Hotel'de Buluştu...

İstanbul Güneşli’de yer alan Dem Istanbul Hotel, CNR Fuar Merkezi, Tüyap, İstoç, Tekstilkent – Giyimkent, İkitelli, Bağcılar ve bir çok ticaret merkezine sadece 10 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ya da uzun süreli konaklama ihtiyacı karşılamak adına ayrıca ekonomik bir konaklama isteyen misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimiz Yeni İstanbul Havaalanına sadece 25 dakika mesafededir.

24 saat resepsiyon ve uygun rezervasyon imkânı bulunan otelimizde, ücretsiz otopark, ücretsiz sınırsız internet erişimi, her odada televizyon yayını, klima ve çay-kahve yapma imkanı ve çalışma masası sunmaktadır.

Uygun fiyat ve kaliteli konaklama konusunda bölgesinde rakipsiz olan Dem Istanbul Hotel, her İstanbul ziyaretinizde nerede konaklamayı düşünmemenizi sağlayacak şekilde donatılmıştır. Personellerimizin güler yüzlülüğü sayesinde başka şehirde ki evinizde gibi hissedeceksiniz.

Misyonumuz…
Yerli ve yabancı misafirlerimize en iyi hizmeti kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. İstanbul’ umuzun ve ülkemizin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı konaklama amaçlı; rahat, kaliteli ve güleryüzlü hizmeti; yükselen misafir memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek.

Her zaman “Konforunuz bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate en iyi hizmeti vereceğiz.

Vizyonumuz…
Yerli ve yabancı konuklarımızın ve konaklama hizmeti veren İstanbul’ da ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumunda ağırlamaktır.

Konumu itibari ile İstanbul’un merkez noktasında bulunan otelimiz, yeme-içme mekânları, turistik yerler, iş merkezleri, otogar ve havalimanlarına yakın olması nedeniyle iş ziyaretinde bulunanlar, öğrenciler, kısa süreli konaklama yapan misafirlerimizin vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

10 yılın tecrübesi ile misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel bir konaklama hizmeti sunuyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
4 YILDIZLI, 2020 OCAK AYINDA FAALİYETE BAŞLAYAN OTELİMİZ HİJYENİK, KONFORLU VE EKONOMİK FİYATI İLE BÖLGENİN GÖZDESİDİR.
Dem İstanbul Hotel
Dem İstanbul Hotel
Dem İstanbul Hotel
Dem İstanbul Hotel

DEM ISTANBUL HOTEL

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın, İstanbul Güneşli’de yer alan Dem Istanbul Airport Hotel, CNR Fuar Merkezi, İstoç, Tekstilkent – Giyimkent ve bir çok ticaret merkezine sadece 10 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ayrıca ekonomik bir konaklama isteyen misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimiz yeni açılan Yeni İstanbul Havaalanına sadece 25 dakika mesafededir.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

All Rights Reserved by Alaturka Medya

Merhabalar
Dem İstanbul Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by